Lipo fit ve artık zayıflama çok kolay.

Lipo fit ve artık zayıflama çok kolay.

Olması güzel, sağlam, Lipo fit düz bir karın yağ olmadan-birçok kadın bir rüya olarak ve erkekler. Bu bakış açısı ile zayıflama, biri uçuşları. Bu istenmeyen “hisse senetleri”, almak aşağı oldukça zor. Olsa zaten yazılmış bir sürü ipuçları, teknikler ve kurallar, yağ yakma, karın, hala biz aciz istenen sonuçları elde. Bu zayıf iradeli, kötü bir ipucu, eğer bizim sürekli hatalar? Ve aslında gerçekten kasıtlı kurtulmak için karın yağ, ya da sadece

Biz Lipo fit yel değirmenleri ile mi?

Lipo fitDüşünüyorsanız, düz bir karın sadece her gün yapmak, yanılıyorsunuz. Doğru egzersizleri karın için Lipo fit etkili güçlendirmek ve karın kasları. Eğer kas altında gizli olan yağ,, sen daha fazla Rambo ve hala göremiyorum. Buna ek olarak, sayesinde kas miktarını artırır ve görsel olarak bakacağız daha. Böylece, hatta bu geriye yaslanın ve size düzenli olarak egzersiz, bir süre sonra gözle görülür sonuçlar olmadan, kaybetmek motivasyon ve tüm faaliyetleri reddeder. Yani unutmak klasik squat birlikte alt sırt ağrısı ve fiziksel egzersiz tüm vücut için.

Egzersiz olmadan, tabii ki, yapamaz, böylece ve tahammül! Ancak, kurtulmak için, yağ, egzersiz, tüm büyük partilerin kas, ideal olarak, tüm vücut. Belki şöyle diyeceksin: “ama neden ben kilo vermek istiyorum sadece karın?” Burada ve burada bir sorun var. Yağ bir çalışmadan sonra geliyor vücut. Adam çok yağ yakmak için, sadece belirli bir parti (yerel), yağ çok yakar vücuda. Eğer, daha hızlı yakmak karın, kalça veya uyluk, tanımlar genetik yatkınlık kullanımı yağ dokusu, hangi, ne yazık ki. Şekil türü bir elma, prensip olarak, zaten hubnou bacak ve kalça, armut, sırayla, bel – yani tam tersi, muhtemelen isteyeceksiniz. Zalim oyun doğa.

Açısından enerji Lipo fit metabolizması ve yapmak için iyi bir savaşçı karşı depolanan yağ egzersiz kullandığınız kasları, kalça ve karın aynı anda (geç. büyük bir parti kasları). Bu gerçekten, sen yanmak daha fazla enerji halinde tasarlanmış egzersizler sadece karın) ve çalışan kaslara artar metabolik ciro. Aşağıdaki şekilde çalışır, örneğin, ağız kavgası, lunges, holding (plank), sözde bisiklet egzersizi (taklit, bisiklet) ya da high knee çeker (притягивание diz göğsüne ayakta ilavesi ile, el). Tüm bu egzersizler, katılan çok sayıda kas (bu egzersizden sonra hissettiğimiz) ve enerji tüketen kas bir sürü.Başarının anahtarı, yumuşak, yük ve uzun bir süre için egzersiz

Özellikle bayanlar, şimdi, tabii, iddia, ancak, buna değer değil karın “pişirme buchet” ne hakkında “şişirilmiş” kalça ve kalça, ve istiyorum sadece sabit ve düz bir karın. Değil onları, sonunda, scooping kas, ama aynı zamanda yağ yakma. Magic etmektir yük ve egzersiz süreleri. Eğer yapacaksın egzersiz yoğun ve başarısızlık (anaerobním kemer), odrovnáte on beş dakika, ve sen-ecek göstermek sen gibi”, evet, gerçekten, zor bir yağ.

Etkili yağ Lipo fit zaman biz dayanabilmesi

Lipo fituygun yük (yaklaşık %70 maksimum kalp hızı ve daha az üzerinde değil, anaerobním eşik) zaman yeterince uzun bir süre (dakika. 30 dakika). Şu anda bize dikkat, mutlaka görünür hoş geldiniz. Bu uygun bir seçenek, bir bakıyoruz şu Lipo fit anda. Ancak, çalışmak için fırsat var düzeyinde bile bir simülasyon oyunu. Yeni başlayanlar arasında zayıflama ve yağ yakma için iyi bir seçim, küçük bir yük ile daha tekrarlayın. Yani çalışmak, esas olarak, kendi vücut, yapmak, yapma, egzersiz yapmak, en kısa sürede ve mümkün olduğunca, ve, tersine, çalışmak sınırlarına göre, kendi yetenekleri, böylece tekrarı yaptım ve optimum sonuçlar elde etmek için cvičila, en az 40 dakika, sabit bir hızda. Evet, burada basit bir matematik: daha fazla germe, egzersiz sırasında yaptığımız, daha fazla enerji vücudun harcadığı, daha iyi biz ulaşmak için gerekli enerji açığı (tabi doğru beslenme).

Unutmayın ki, Lipo fit çok yüksek yoğunluklu egzersiz yakar vücudun karbonhidrat (şeker) (üzerinde anaerobním eşik, genellikle 70 % TF max ve devamı). Bu koşullar altında aerobik ya da kardiyo aktivite yağ yakar vücut, ama hemen değil. Her zaman önce yanmış şeker, ama daha uzun süre egzersiz, düşük yoğunluklu, daha fazla yağ yerine şeker yakar. Bu nedenle, sen-meli yapmak uzun bir süre – en az 30 dakika boyunca oluşur azami ölçüde yağ yakmak için. Hakkında daha fazla yağ yakma, spor etkinlikleri sırasında, okuyacaksınız makalesinde Jeff Cahy.

Olmadan uygun bir diyet.

Zaman? Ve hepsi bu değil. Dikkat doğru eğitim sadece ilk adım başarıya giden yol. Bir diğer önemli unsur yağ yakmak için doğru beslenme, alınması halinde önemli ve etkili öneriler için rüya bir karakter. Eğer doğru egzersiz, ama kötü vardır, sonuçları az veya yok. Bu nedenle diyet vyškrtněte yağlı, tatlı, tuzlu ve bunların yerine gıda, zengin lif, protein, sağlıklı yağlar ve vitaminler. Kilo kaybı için önemli bir enerji Lipo fit açığı, yani daha fazla tüketim, daha fazla gelir. Kalori saymak gerekmez, ama açıkça bir 45 dakikalık çalışma ve ardından hayal tabloda çikolata ya da bir tabak değil, sen bir süre yorulur. Bu, size geri (en azından, enerji).

Genel olarak kilo kaybı sırasında prensibi: yağ sınırlamak ya da karbonhidrat ve protein eklemek. Daha derin bir anlayış için besin oyun hakkında konuşalım makalede Thomas, explainer, kim kimdir, sahada bir soru. Önemli karbonhidrat alımını, iştahı azaltır ve daha iyi bir kilo. Sadece vücut nispeten daha az karbonhidrat (50-150 gr karbonhidrat / gün) sırasında, dahil, durumu, düşük, varlığı ve irade yağlar yakıt olarak. Azalma, bu nedenle, gelirlerini, optimum gelebilir, 2-3 gr karbonhidrat kg vücut ağırlığı (ancak, ne burada değil, öneriler, genelleme). Proteinler, sırayla korumak için yardımcı olur, mevcut kas kütlesi, ve böylece önemli ölçüde hızlandırmak veya metabolik korumak için yüksek bir düzeyde. Öneriler bu şekilde gelebilir: “Ye vyváženě ve düzenli tüketiminizi sınırlayın karbonhidrat ya da yağ tüketmek protein bir sürü.”

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *